I MIEJSCE W GMINNYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 10 czerwca w naszej szkole odbył się I Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców.

W rywalizacji wzięły udział wszystkie Szkoły Podstawowe z terenu gminy Biesiekierz : SP Świemino, SP Biesiekierz, SP Stare Bielice. Nasza reprezentacja zajęła I miejsce, z czego bardzo się cieszymy i życzymy chłopcom dalszych sukcesów na boisku.

Skład naszej drużyny : Janek Chmurzyński, Filip Leśniewski, Ksawery Kopczyński, Antek Banaszczyk, Dominik Smagieł, Marcel Karasiewicz, Jacek Musiał, Kornel Mazurkiewicz.

Serdeczne brawa składamy Jankowi Chmurzyńskiemu, który został wybrany najlepszym i najskuteczniejszym zawodnikiem dzisiejszego turnieju. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i czekamy na kolejne piłkarskie spotkania w sportowej i miłej atmosferze w duchu zasady fair – play.

Nauczycielki wychowania fizycznego : Anna Sowa, Małgorzata Rzeszutek