LEKCJA BIBLIOTECZNA KLASA 7B

Dnia 3 listopada 2021r  klasa 7b wzięła udział w lekcji bibliotecznej w naszej wspaniałej bibliotece w Biesiekierzu.

Prezentację, quiz i zabawy związane z lekturą ,, Latarnik'' H. Sienkiewicza przygotowała dla nas pani Michalina Siamro. Wszyscy świetnie się bawili i byli wyjątkowo aktywni. Uczniowie naprawdę popisali się swoją wiedzą. Nie dali się zagiąć z niczego. Najbardziej aktywni otrzymali 6 i 5 . Na pochwałę zasługuje Julian Krakowiak, który prawie nie dał nikomu dojść do głosu, najszybciej odpowiadając na większość pytań. Naprawdę nam się podobało i prosimy o kolejne lekcje. Dziękujemy serdecznie, a ta lektura na pewno pozostanie w naszej pamięci.