IT’S SPOOKY !!!- JEST STRASZNIE !!!

Klasy IV-VI wzięły udział w corocznym konkursie plastyczno-technicznym na najciekawszy rysunek i dynię o tematyce Halloween. Dzieci wykonały wiele atrakcyjnych prac, które udekorowały korytarz naszej szkoły.

Wybór był bardzo trudny. W wyniku obrad jury wyłoniło zwycięzców. W kategorii Najciekawsza Dynia - I miejsce zajął Mariusz Łowiecki z kl. IV, II miejsce Natalia Szambelan z kl. V i Aleksandra Hryniewicz z kl. V, III miejsce Dominika Gilich z kl. IV, wyróżnienia powędrowały do Macieja Olecha z kl. IV i Zuzanny Łosiak z kl. VI. W kategorii Najciekawszy rysunek - I miejsce zajęła Natalia Gąsiorowska z kl. IV, II miejsce Amelia Pijewska z kl. V, III miejsce Mariusz Łowiecki z kl. IV i Sebastian Łaba z kl. IV, wyróżnieni zostali Remigiusz Kamiński z kl. V, Radosław Sobczyński z kl. IV i Karolina Gąsiorowska z kl. VI.

Dyplomy i nagrody zostały wręczone zwycięzcom w dniu 31 października 2014 r. Straszliwe:-) gratulacje !!!

Justyna Smagieł