WYJAZD DO TEATRU

20 października uczniowie klas I - III i oddziału przedszkolnego pojechali na przedstawienie pt. Tajemnicza księga przygód. Było to zupełnie inne przedstawienie niż wszystkie do tej pory.

To widzowie byli aktorami. Przedstawienie było podzielone na poszczególne części. Role w tych częściach odgrywały dzieci. Dowiedzieliśmy się, że to wcale nie jest łatwo być aktorem, trzeba wiedzieć jak się zachować na scenie, ale udało się. Film z dziecięcym przedstawieniem za kilka tygodni dotrze do szkoły i będziemy mogli go zobaczyć. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w takim przedstawieniu. Było też możliwe dzięki pani dyrektor szkoły, jak również naszym przyjaciołom z Gminnej Biblioteki Publicznej. Bardzo dziękujemy.

Jolanta Kostecka