Podwodny świat ryb Doliny Radwi, Chocieli i Chotli

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie pn. VI Ekologiczny Festyn Rodzinny Radew - energia życie. W ramach tego projektu został ogłoszony konkurs plastyczny nt. Podwodny świat ryb Doliny Radwi, Chocieli i Chotli. Piękne prace zostały złożone u pani R. Kaczmarek-Cichosz. Komisja konkursowa wyłoniła pięciu zwycięzców etapu szkolnego: Paweł Szczepański, Kornelia Gąsiorowska, Aleksandra Hryniewicz, Zuzanna Łosiak i Izabela Kozłowska.

To te osoby wzięły udział w konkursie plastycznym w etapie powiatowym.

Kolejnym etapem tego projektu było spotkanie ekologiczne organizowane przez Starostwo Powiatowe, przeznaczone dla uczniów klas 4-6. To właśnie 28 października nasi uczniowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych organizowanych na terenie Ośrodku Hodowli Zarybieniowej Liśnica k/Białogardu, należącego do PZW Okręg Koszalin.

Nie zabrakło emocji związanych z rywalizacją. Wszyscy uczniowie wzięli udział w grach przełajowych.

Każdy uczestnik na zakończenie spotkania otrzymał upominek oraz dyplom.

Bardzo dziękujemy za ciekawe spotkanie pełne emocjonujących przeżyć.

Opiekun
R. Kaczmarek-Cichosz