SPRZĄTALIŚMY świat

To już 21 edycja akcji Sprzątanie Świata pod patronatem Fundacji Nasza Ziemia. Tegoroczne hasło brzmi Turysto! Szanuj środowisko! Jak co roku uczniowie naszej szkoły aktywnie się do niej włączyli.

Każdej z klas przydzielony został określony odcinek do sprzątania. Klasa V miała przydzielony teren wokół budynków mieszkalnych i tam zebrano niewiele śmieci, co na pewno dobrze świadczy o mieszkańcach tych posesji .Gorzej wyglądało sprzątanie terenu na drodze Biesiekierz- Parnowo. Tutaj klasa VI zebrała sporo śmieci w tym część wielkogabarytowych.

Na zakończenie akcji opiekunowie LOP-u przypomnieli uczniom o zasadach i potrzebie segregacji śmieci.

Kolejna akcja Sprzątania Świata już za rok a następna szkolnego koła LOP już wkrótce. Śledźcie więc naszą tablicę informacyjną.

Z ekologicznym pozdrowieniem opiekunowie LOP
Roksana Kaczmarek- Cichosz, Anetta Petin