WYCIECZKA DO DARŁOWA

17 CZERWCA 2014

Czerwiec, to pora wakacji i rozstania z murami szkoły. Jednak, aby więcej radosnych chwil zostało w naszej pamięci 17 czerwca klasy O-II wybrały się na wspólną wycieczkę. Celem wyprawy było Darłowo.

Piękna pogoda pozwoliła nam na spacer i podziwianie nadmorskiego krajobrazu. Dużym zainteresowaniem cieszyło się zwiedzanie Muzeum Zamek Książąt Pomorskich. Czas minął bardzo radośnie i bardzo szybko. Po pełnym emocji zwiedzaniu i przyjemnym spacerze mali turyści z optymizmem zjedli pyszne lody. Nasza wycieczka minęła bardzo radośnie. W miłej wesołej atmosferze wróciliśmy do szkoły i teraz czekamy na kolejny pełen radości wyjazd...

Opracowanie: Magdalena Sowa