Konkurs wiedzy dla najmłodszych

W dniu 22 maja 2014 roku odbył się w naszej szkole Konkurs wiedzy dla najmłodszych, w którym uczestniczyły reprezentacje klas 0-III.

Celem konkursu było utrwalanie zdobytej wiedzy w sposób nieszablonowy, zdobywanie umiejętności pracy w grupie, nabywanie doświadczenia w prezentowaniu swej wiedzy na forum szkoły, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresogennych, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i dedukcji oraz zachęcenie do dalszego zdobywania wiedzy. Uczestnicy odpowiadali na pytania z zakresu zdrowego trybu życia, bezpieczeństwa na drodze oraz zasad dobrego zachowania. Dzieci wykazały się wiedzą potrzebną w życiu codziennym, a uczniowska publiczność miała okazję przypomnieć sobie te ważne wiadomości.

Joanna Lessnau