Zabawa karnawałowo-walentynkowa

14 lutego w piątkowe popołudnie Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców zorganizował zabawę karnawałowo-walentynkową. Uczniowie klas IV-VI bawili się przy muzyce puszczanej przez DJ-a Sylwka.

Nie zabrakło konkursów i słodkiego poczęstunku. Opiekunowie samorządu otworzyli także Skrzynkę Walentynkową, do której od rana można było wrzucać kartki walentynkowe, życzenia, pozdrowienia i miłe słowa dla osób, które darzymy sympatią. Wszystkie liściki trafiły do adresatów.

Podczas zabawy, Samorząd Uczniowski zorganizował także loterię fantową - udało się zebrać ponad 100 złoty. Jak na prawdziwy bal przystało wybrano króla i królową balu. Zostali nimi: Aleks Cichoń z klasy VIb i Amelia Pijewska z klasy IV.

Na koniec zabawy każdy otrzymał słodką paczkę. Wszyscy w dobrych humorach udali się na długo wyczekiwane ferie.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Anna Felczak, Anetta Petin