13 LUTY 2014

Karnawał to cza balów, maskarad i zabaw. W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli. Jest to także wspaniała zabawa dla dzieci, którym ogromną radość sprawia wcielanie się w postacie bajkowe.

W dniu 13 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia trudno było rozpoznać, kto jest kim!!! Największa popularnością wśród dziewczynek cieszył się strój księżniczki wróżki, a u chłopców przeważały stroje policjantów i postaci z bajek. Wszyscy uczniowie byli pięknie przebrani za swoich bajkowych ulubieńców, każdy chciał zwrócić w tym dniu na siebie uwagę... Zabawa prowadzona była przez wodzireja, który świetnie spisywał się w swojej roli. Wszyscy uczestnicy balu doskonale dawali sobie rade na parkiecie, podskakując w rytm wesołej muzyki. Przeprowadzone zostały konkursy, np. przechodzenie pod liną Smile... Na zmęczonych tancerzy czekał słodki poczęstunek. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodką paczkę ufundowaną przez Stowarzyszenie Nasz Dom Biesiekierz. Następny bal karnawałowy już za rok...

Opracowanie: Magdalena Sowa