KUKIEŁKOWY ZAWRÓT GŁOWY

06 LUTY 2014

W tym dniu podczas zajęć dydaktycznych dzieci z oddziału przedszkolnego w nieco odmienny sposób przedstawiły wykorzystanie drewnianych łyżek wykonując z nich przeróżne kukiełki.

Materiały, koraliki, wełna, drewniane łyżki..., czego tego dnia nie było na zajęciach!!! Po krótkim wprowadzeniu w tematykę, wszyscy zabraliśmy się ochoczo do pracy. Dzieci zaskakiwały swoją pomysłowością i zapałem. Do wykonania kukiełek wykorzystane zostały różnorodne materiały przyrodnicze i plastyczne: bibuła, wycinanki, koraliki, wstążki, wełnę oraz tkaniny...

Efektem pracy były przepiękne kukiełki, które można podziwiać w kąciku teatralnym.

Opracowanie: Magdalena Sowa