Projekt "WF z klasą"

Program Wf z klasą rozpoczęliśmy we wrześniu 2013 roku od zgłoszenia naszej szkoły i założenia bloga na www.ceo.rg.pl przez uczennicę z klasy VIb A. Janczak. W październiku odbyła się debata Sportowy Okrągły Stół (SOS dla sportu). Na tej debacie zostało wybrane zadanie do realizacji w I semestrze, które brzmiało Zainicjować atrakcyjne zajęcia pozalekcyjne. Zajęcia te zostały opisane i przedstawione na naszym blogu.

Po analizie tych opisów w grudniu naszej szkole został przyznany dyplom za udział w pilotażowej edycji programu
Wf z klasą.

W letnim semestrze też bierzemy udział w tym programie.

W grudniu nasza szkoła zgłosiła swój udział w Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej Ćwiczyć każdy może organizowanej w ramach Roku Szkoły w Ruchu. Celem akcji jest przyznanie tytułu Szkoła w Ruchu placówką, które podejmą działania na rzecz aktywności fizycznej w obszarach: Ruch w szkole i Ruch poza szkołą.

Nauczyciel wychowania fizycznego Małgorzata Rzeszutek