DZIEŃ BABCI I DZIADKA NA SPORTOWO

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najważniejszych dni w roku. Wtedy właśnie Babcie i Dziadkowie są szczególnymi gośćmi w naszych sercach. Dnia 24.01.2014r. w oddziale przedszkolnym odbyła się na tę właśnie okoliczność bardzo miła uroczystość. Mimo dużego mrozu zaproszeni goście dopisali i nas nie zawiedli.

Dzieci pod kierunkiem swojej wychowawczyni Magdaleny Sowa przygotowały występy artystyczne skierowane do swoich Babć i Dziadków. Popisywały się umiejętnościami recytatorskimi, wokalnymi, tanecznymi oraz artystycznymi.

Występy małych artystów sprawiły radość zarówno wnukom jak i dziadkom. Swoim Dziadkom każdy wnuczek wręczył własnoręcznie wykonany upominek oraz zaprosił do wspólnej zabawy i zabaw ruchowych. Dziadkowie bardzo chętnie wrócili wspomnieniami do dawnych lat przedszkolnych. Mamy nadzieję, że odwiedzą nas znowu za rok.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Babć i Dziadków!!!

Opracowanie: Magdalena Sowa