PRZEGLĄD RECYTATORSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW "ŚNIEŻNA KOLĘDA"

W dniu 15 stycznia 2014 dzieci z grupy zerówki wzięły udział w konkursie recytatorskim dla przedszkolaków Śnieżna Kolęda zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie.

Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci piękna języka polskiego i zainteresowania czytaniem. Dzieci z naszej szkoły przy pomocy wychowawczyni przygotowały sześć wierszyków o tematyce zimowej i bożonarodzeniowej. W konkursie wzięli udział : Ola G., Patrycja K., Natalia D., Olek Ł., Nikodem G., Bartek S. Dla każdego recytującego przedszkolaka występ przed publicznością był ogromnym przeżyciem i wiązał się na pewno z przełamaniem nieśmiałości. Mimo tego wszyscy spisali się wspaniale, zaskoczyli nas ogromną odwagą na scenie i piękną recytacją, za co otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Magdalena Sowa