TEATR SHOW - INTERAKTYWNE WARSZTATY TEATRALNE

27 listopada 2013 r. uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w ogólnopolskim projekcie TEATR SHOW, realizującym tematy związane z mediami. Warsztaty odbyły się w Kinie Kryterium w Koszalinie.

Przewodnik wykładu pt. Talent Show - Tajniki Realizacji Filmowej w czarodziejski sposób wprowadził młodych widzów w tajniki nowoczesnych mediów. Odsłonił przed uczniami wiele tajemnic telewizyjnej kuchni oraz kilka sekretów realizacji filmowych. Wprowadził za kulisy wielkiego show biznesu.

Sceniczne prezentacje uczniów - ochotników można było oglądać na ekranie w postaci przykładów filmowych. Wszyscy zaś wzięli udział w nagraniu teledysku (z niecierpliwością czekamy na film!).

Interaktywne warsztaty były bardzo ciekawe i twórcze. Dzięki udziałowi w nich uczniowie zrozumieli, że każdy posiada jakiś talent.

Katarzyna Grzegrzółka, Anetta Petin