WARSZTATY PROFILAKTYCZNE "ZŁAPANI W SIEĆ"

19 grudnia 2013 r. terapeuci z Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych w Warszawie przeprowadzili w klasach IV-VI zajęcia edukacyjno-profilaktyczne dotyczące Internetu.

Warsztaty miały na celu uwrażliwienie młodych Internautów na problem cyberprzemocy. Uczniowie poznali zasady bezpiecznego korzystania z sieci (ochrony danych osobowych i stosowania ograniczonego zaufania do osób poznanych w Internecie), sposoby zachowania w sytuacji doświadczenia cyberprzemocy oraz postawy wzajemnego szacunku.

Serdecznie dziękujemy Bibliotece Publicznej Gminy Biesiekierz za pomoc w organizacji warsztatów.

Katarzyna Grzegrzółka