WIGILIA SENIORA

W dniu 21.12.2013 r. nasze uczennice ze Szkolnego Koła PCK: Zuzanna Darosz, Wiktoria Robakowska i Alicja Kowalska z kl. VIa oraz Zuzanna Łosiak i Martyna Szeląg z kl. V kolędowały dla najstarszych mieszkańców Biesiekierza.

Dziewczynki zaprezentowały wiele kolęd i pastorałek w języku polskim i angielskim podczas Wigilii Seniora, zorganizowanej przez Radę Sołectwa Biesiekierz. Nasze uczennice zagrały również na cymbałkach, a Daria Łosiak - starsza siostra Zuzi przygrywała na gitarze. Występ został bardzo ciepło przyjęty, a seniorzy zaproszeni do wspólnego kolędowania radośnie się dołączyli.

Justyna Smagieł