ZIMA W BIBLIOTECE

W ostatnim przedświątecznym tygodniu dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na nietypowe zajęcia do Gminnej Biblioteki Publicznej w Biesiekierzu prowadzone przez panią Aleksandrę Sowa i panią Katarzynę Janik.

Pani Ola wprowadziła nas w magiczny czas Bożego Narodzenia. Czas jakby zatrzymał się w miejscu. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały opowieści o mikołaju, wykonywały świąteczne kartki oraz chętnie wykazywały się nie tylko swoją kreatywnością, ale i również sportową dokładnością.

Na zakończenie zajęć przedszkolaki wzięły udział w zabawie na najdłuższy łańcuch choinkowy.

Dziękujemy paniom Bibliotekarkom ,za tak wspaniale zorganizowane zajęcia i bardzo mile spędzony czas.

Magdalena Sowa