W świątecznym nastroju

20 grudnia 2013 roku w naszej szkole zapanowała świąteczna atmosfera. Wszystko za sprawą zbliżającego się Bożego Narodzenia.

Od rana klasy 0-III zgromadziły się na szkolnym korytarzu śpiewając kolędy i poddając się radosnemu nastrojowi. Obejrzeliśmy inscenizację przedstawiającą historię Świętej Rodziny i narodzenie Pana Jezusa, przygotowaną przez klasę pierwszą i trzecią. Wysłuchaliśmy pastorałki, którą wykonała klasa druga, dzieci z oddziału przedszkolnego śpiewająco przypomniały, że Kolędy to czas..., a klasa trzecia zaprezentowała wiersze o tematyce świątecznej, oraz kolędy. Następnie rozeszliśmy się do klas, aby przygotować wigilijne stoły przy których zasiedliśmy składając sobie uprzednio życzenia i łamiąc się opłatkiem. To był bardzo nastrojowy dzień, pełen wzruszeń i pozytywnych emocji.

Joanna Lessnau