Konkurs plastyczny - moja szkoła

Szkoła jest bardzo ważnym miejscem i wiele znaczy dla każdego z nas. To właśnie tutaj zdobywamy wiedzę, poznajemy przyjaciół, możemy się bawić, jeździć na wycieczki i poznawać świat.

Mówi się, że jest to nasz drugi dom, ponieważ właśnie w szkole spędzamy większą część dnia. W związku z tym samorząd szkolny zorganizował konkurs plastyczny pt: Moja Szkoła. Uczestnicy konkursu przedstawili swój obraz szkoły, w której spędzają większą część życia.

Pierwsze miejsce zajęła Natalia Gomorska (kl IV) za piękną, realistyczną makietę Szkoły Podstawowej im. Kpt Wł Wysockiego, natomiast II miejsce Dominika Masiak (kl. VIb) za pełen kolorów plakat przedstawiający naszą placówkę. Praca Rozalii Świokły została wyróżniona.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy

Wasz Samorząd