ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "DRZEWO MOICH MARZEŃ"

Pierwszy konkurs ogłoszony przez SK LOP Drzewo moich marzeń już został rozstrzygnięty!

Uczestniczyli w nim chętni uczniowie z klas IV-VI. Prace były oceniane przez uczniów w okresie od 15 - 30 września. I tak naprawdę, każdy mógł zagłosować na tę pracę, która mu się najbardziej podobała. Nagrody w tym konkursie ufundowała Pani Grażyna Małkiewicz, która osobiście je wręczyła na apelu zorganizowanym z okazji Dnia Czystego Powietrza.

Nagrodzeni uczniowie:

I miejsce Remigiusz Kamiński - z klasy IV
II miejsce Natalia Szambelan - z klasy IV
III miejsce Igor Kowalczyk - z klasy VIb.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, iż piękne książki przygodowe, które były nagrodami w tym konkursie już zostały przeczytane.Smile

Kolejny konkurs już został ogłoszony. Czekamy na piękne karmniki dla ptaków zrobione razem z tatą lub dziadkiem.

Opiekunowie SK LOP

Opracowała: