ŚNIADANIE DAJE MOC

13 LISTOPADA 2013

Dziś w trakcie zajęć, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy I i II podjęły się nowego wyzwania. W ramach akcji Śniadanie daje moc dzieci przygotowywały dla siebie kolorowe kanapki.

Na początku wszystkie dzieci umyły dokładnie ręce a następnie usiadły do stolików, na których znajdowało się wiele produktów, z których wyczarowały małe dzieła sztuki. Z pomocą swoich pań dzieci przystąpiły do robienia smakowitego śniadania. Na talerzach były jajka, pomidory, ogórki, szczypiorek, ser żółty. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na degustację, podczas której wszystkie kanapki w mig zniknęły z talerzy . Kanapki przez nas przygotowane były pyszne ,kolorowe, a przede wszystkim zdrowe. Zjadaliśmy je ze smakiem, a witaminy dały nam dużo siły i energii do dalszej pracy.

Wychowawcy klasy 0,I,II