Cukierek albo psikus - czyli zabawa Halloween

W piątkowy wieczór naszą szkołę nawiedziły stwory, upiory, czarownice, które licznie przybyły na zabawę Halloween. Rozpoczęła się ona słodkim poczęstunkiem, który przygotowała każda klasa.

Następnie przy współczesnych przebojach zaczęła się zabawa na całego, przeplatana od czasu do czasu konkursami. Publiczność, za pomocą oklasków, wybrała króla i królową balu. Zostali nimi Klaudia Uchman i Aleks Cichoń. Nie zbrakło szukania ukrytych cukierków, tańca z balonami oraz prezentacji oryginalnych strrrrasznych strojów.

Dodatkowy nastrój grozy zapewniła awaria światła, która na kilka minut pogrążyła naszą szkołę w ciemnościach.

Dziękujemy DJ-om za zapewnienie oprawy muzycznej. Do zobaczenia na następnej zabawie szkolnej.

Wasz Samorząd
Anetta Petin