HALLOWEEN

W czwartek 31 października, w ramach poznawania kultury i zwyczajów innych krajów uczniowie klas O - III świętowali Halloween.

Celem tej zabawy oprócz poznania kultury innych krajów było także wyeliminowanie u dzieci leku przed strasznymi postaciami, jak również integracja społeczności szkolnej we wspólnej zabawie. Już od samego rana można było poczuć nastrój tego dnia. Na szkolnym korytarzu można było spotkać duchy, czarownice, wampiry, kościotrupy. Cóż tam się działo? Była praca plastyczna - straszny papierowy pająk, upiorny pokaz mody, wyścigi na miotle, przejście przez bagno, ale także wspólne straszne tańce. Ten dzień przyniósł dzieciom wiele radości i magicznych wrażeń, a wspólną zabawę zakończył słodki poczęstunek.

Ostrzegamy nasze duszki i zjawy będą odwiedzały wszystkie domy, radzimy przygotować cukierki.

Magdalena Sowa
Jolanta Kostecka