Konkurs fotograficzny "Moje wspomnienia z wakacji"

W Naszej Szkole Samorząd Uczniowski w klasach IV- VI ogłosił konkurs fotograficzny pt. Moje wspomnienia z wakacji. Uczniowie przynosili zdjęcia zrobione podczas różnych wycieczek, wypraw oraz spacerów.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Brali w nim udział uczniowie ze wszystkich klas.

Komisja miała spory kłopot z oceną fotografii i przyznaniem nagród, ponieważ zgłoszono bardo dużo prac i wszystkie prace były godne uwagi. Przyczyniła się do tego tematyka konkursu - wakacje - najwspanialszy czas, na który czekają uczniowie.

Jury miało wielki problem, żeby wyłonić 3 pierwsze miejsca. Po długich naradach: I miejsce zajął - Jakub Zienkiewicz (kl IV), II miejsce - Patryk Drożdżal (kl V) , III miejsce - Radosław Gołuchowski (kl V). Pozostałe osoby zostały wyróżnione. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i skromny upominek.

Konkurs fotograficzny przywołał nasze, gorące wspomnienia wakacyjne i mamy nadzieję, że zachęcił do fotografowania tego co piękne.

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Opracowanie:
Anna Felczak