Paulina Niemczuk jedną z laureatek!

26 października 2013 roku miał miejsce finał Jubileuszowego X Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży Mój Kościół na Pomorzu, który odbył się w słupskim kościele św. Maksymiliana Kolbego.

Na tegoroczny konkurs wpłynęło ponad 1300 prac. Ogółem wyłoniono 48 laureatów, a jednym z nich była nasza uczennica Paulina Niemczuk z klasy trzeciej. Konkurs był skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych z terenu całej diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Laureatom dyplomy i nagrody wręczali Bp Edward Dajczak oraz redaktor naczelny Tygodnika Katolickiego Niedziela ks. inf. Ireneusz Skubiś.

Paulinka udzieliła także krótkiego wywiadu szczecińskiej telewizji, który będzie można obejrzeć 3 lub 10 listopada o godz. 10:30 w TVP Szczecin.

Joanna Lessnau