Nowy Zarząd SK PCK

W dniu 23 października 2013 r. na spotkaniu wszystkich 30 członków Szkolnego Koła PCK zostały rozdane legitymacje i znaczki. Omówione zostały sprawy bieżące i kalendarz pracy na dalsze miesiące roku szkolnego 2013/2014.

Najważniejszy punkt zebrania stanowiły wybory nowego szkolnego zarządu SK PCK, w którego skład weszli: 1.Przewodnicząca - Izabela Kozłowska, Zastępcy przewodniczącej: Dominika Masiak i Wiktoria Robakowska, Skarbnik: Michał Nowak. Poza tym wielu członków zgłoszonych zostało do sekcji kroniki i gazetki. Ale tak serio, to wszyscy pomagamy potrzebującym: zarówno zarząd, członkowie koła, pozostali uczniowie oraz nauczyciele.

Na brak akcji nie narzekamy i we wszystko chętnie się włączamySmile

Justyna Smagieł