Pasowanie

18 października 2013 roku był bardzo ważnym dniem dla uczniów klasy pierwszej naszej szkoły. W ten dzień przeszli oni egzamin na prawdziwego pierwszaka.

Najpierw jednak dzieci zaprezentowały się w programie artystycznym recytując wiersze i śpiewając piosenki o szkolnym żywocie. Spisały się bardzo dzielnie, bo wcale nie było widać po nich tremy.Smile

Następnie w obecności rodziców, społeczności szkolnej i zaproszonej gości złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na ucznia Szkoły Podstawowej im. Kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu, z czego byli niezwykle dumni. Po części oficjalnej pierwszaki zostały obdarowane licznymi prezentami po czym udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez ich rodziców. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień na długo pozostanie w sercach uczniów klasy pierwszej.

Wychowawczyni klasy I
Joanna Lessnau