WYBRALIŚMY SZKOLNYCH MISTRZÓW PIĘKNEGO CZYTANIA

27 września 2013 r. uczniowie klas IV-VI wzięli udział w szkolnym konkursie Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania - Czytamy Tolkiena. Każdy z uczestników zaprezentował dwa teksty z książek Johna R. R. Tolkiena: jeden wybrany przez siebie, drugi - wylosowany (przygotowany przez organizatorów).

Jury z przyjemnością wysłuchało wszystkich prezentacji pięknego czytania, najwyżej oceniając Alicję Kowalską z klasy VI a i Angelikę Janczak z klasy VI b (dziewczynki będą reprezentowały gminę w powiatowym etapie tego konkursu).

Dla wszystkich uczestników organizatorzy - Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz i Nasza Szkoła, przygotowali dyplomy i cenne nagrody.

Gratulujemy i cieszymy się, że wspólnie promujemy modę na czytanie!

Katarzyna Grzegrzółka, Anetta Petin