GRZYBOBRANIE

02 PAŹDZIERNIK 2013

Kurki, prawdziwki i kozaki - czyli wielkie szkolne grzybobranie. Dnia 02.10.2013 grupa z oddziału przedszkolnego oraz klasa II ze swoimi wychowawczyniami wybrali się do lasu na grzybobranie.

Wszyscy uczestnicy po dotarciu na miejsce, wyruszyli w poszukiwanie grzybów do pobliskiego lasu. Mimo to, iż kurki i podgrzybki nie wysypywały nam się z koszyków, wspólnie wybraliśmy Króla i Królową tegorocznego grzybobrania. Pobyt w lesie upłyną nam w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Celem wycieczki było nauczenie dzieci rozpoznawać grzyby jadalne od trujących oraz pokazania dzieciom jak mogą miło spędzić wolny czas.

Magdalena Sowa