PRZEDSTAWIENIE "EGZAMIN KLAUNA KLEOFASA"

Dnia 10 września odbył się pierwszy w tym roku szkolnym teatrzyk. Był to teatrzyk adaptacyjny Egzamin Klauna Kleofasa.

W tematykę spektaklu doskonale wprowadził nas przywieziony przez naszych gości wystrój sceny, który wywarł na nas wszystkich niemałe wrażenie. Bohaterowie przedstawienia Klaun Kleofas, krasnal Eustachy, czarodziej Leon, Robot i mała mysz przypomnieli nam zasady kulturalnego zachowania się w szkole i w domu oraz zasady dobrego koleżeństwa. Przypomnieli nam też jak powinie być wyposażony każdy uczeń idący do szkoły. Aktorzy nawiązali z dziećmi bardzo dobry kontakt. Dzieci były zaangażowane do czynnego udziału w spektaklu i chętnie brały w nim udział.

Przedstawienie dało dzieciom wiele radości - co można było zaobserwować i usłyszeć.

Jolanta Kostecka
Magdalena Sowa