DZIEŃ MAMY I TATY

27 MAJA 2013

W prawdziwie rodzinnej atmosferze 27 maja odbyło się w zerówce spotkanie rodzinne na którym świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty.

Dzieci z zerówki przygotowały dla swoich rodziców krótki program artystyczny, w którym znalazły się wiersze, piosenki, życzenia dla Mam. Panowała podniosła atmosfera. Każda z mam otrzymała od swojego dziecka upominek, życzenia i słodkiego buziaka. Uroczystość zakończyła się spotkaniem przy kawie i degustacji pysznych ciasteczek przygotowanych na tą bardzo miłą okoliczność . Mamy nadzieję, że Dzień Mamy i Taty zorganizowany w naszej zerówce był dla wszystkich dobrą zabawą i miłym sposobem spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym.

DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!!!

Opracowanie: Magdalena Sowa