WYCIECZKA DO ZIELENIEWA

4 CZERWCA 2013

Czerwiec, to pora wakacji i rozstania z murami szkoły. Jednak, aby więcej radosnych chwil zostało w naszej pamięci 4 czerwca wybraliśmy się na wspólną wycieczkę na Dziki Zachód do Zieleniewa.

Nasi milusińscy na jeden dzień przenieśli się w krainę swoich bohaterów a tam czekało na nich wiele atrakcji. W Zieleniewie powitała nas przewodniczka, która pokazała nam elementy strojów kowbojskich , namioty tipi i ich wyposażenie, uczyliśmy się tańców, wzięliśmy udział w konkursie- gorączka złota, mogliśmy przejechać się na koniu oraz wielbłądzie, a także zwiedziliśmy mini zoo. Był też czas na ognisko i kiełbaski oraz odpoczynek na świeżym powietrzu. Trochę zmęczeni, ale i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. Było, co opowiadać rodzicom.

Pobyt w miasteczku sprawił dzieciom wiele radości i pozostawi zapewne niezapomniane wrażenia.

Opracowanie: Magdalena Sowa