Matematyka może być SUPER!

Trzydziestego kwietnia na lekcji matematyki nasza Pani zorganizowała nam klasowy konkurs.

Zostaliśmy podzieleni na 5 - czteroosobowych drużyn. Każdy zawodnik musiał na tablicy interaktywnej rozwiązać zadanie z geometrii. Zadania te, były ogólnie dość łatwe dla nas i przyjemne, dotyczyły brył obrotowych, typów kątów i ich miar. Za prawidłowo rozwiązane zadanie drużyna miała przyznawany punkt, regulamin pozwalał również na ewentualne korzystanie z koła ratunkowego w postaci podpowiedzi przez jednego z członków zespołu.

Zabawa była Świetna! Miejsce pierwsze zajęli wszyscy!!! A lekcja była bardzo wciągająca i nawet nie wiedzieliśmy kiedy, a dobiegła końca... mamy nadzieję, że takich lekcji będzie więcej.

Uczniowie klasy VI
Natalia Ludwiczak