KAŻDY INNY-WSZYSCY RÓWNI

Szkoła Podstawowa w Biesiekierzu w roku szkolnym 2022/2023 przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno- Społecznego pt." Każdy inny- wszyscy równi".

Projekt ma na celu uwrażliwienie na obecność i potrzeby osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, rozwijanie empatii oraz tolerancji, a także likwidowanie uprzedzeń wobec osób ze SPE. Podczas zajęć nasi uczniowie uczestniczyć będą w ciekawych zajęciach, prelekcjach i warsztatach, czego efektem będzie wykształcenie u młodych ludzi postaw otwartości, tolerancji i zrozumienia dla drugiego człowieka. Projekt koordynują: p. J. Lessnau i wychowawcy edukacji wczesnoszkolnej, p. K. Grzegrzółka i wychowawcy klas IV-VIII oraz nauczyciele współorganizujący proces kształcenia.