UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021-2022

24 czerwca 2022 roku w uroczysty sposób zakończyliśmy kolejny rok nauki.

Szkolny plac wypełnił się uczniami klas I – VII, ich rodzicami, nauczycielami oraz dziećmi z Ukrainy ze swoimi rodzicami i dziadkami i opiekunkami Panią Anią, Natalią i Tamarą.  Na uroczystości gościliśmy także Panią Renatę Madalińską i Pana Pawła Kopczyńskiego, którzy wręczyli pamiątkową statuetkę na ręce wychowawczyni, Pani Agnieszki Bokiej dla uczniów klasy czwartej będących członkami Szkolnej Drużyny Ochotniczej Straży Pożarnej oraz imienne statuetki i pamiątkowe zdjęcie uczniom z klas VII a i VII b, którzy działają w Młodzieżowej Drużynie Ochotniczej Straży Pożarnej.
Po powitaniu wszystkich przez Panią Dyrektor naszej szkoły odbyło się rozdanie świadectw i nagród książkowych dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce.  Oto wyróżnieni uczniowie:
Klasa I :
Szczypior Artur, Obławska Nadia, Dembska Amelia, Górska Julia, Koczmara Bartłomiej, Łukaszewska Magda, Węgrzynek Hanna, Wypych Cezary, Dembski Kacper, Leśniewski Jakub, Smolarek Kacper, Witkowski Igor, Witkowski Bartosz.

Klasa II a:
Beyer Julia, Dziemianko Tymon, Girczys Piotr, Langner Fabian

Klasa II b:
Łoński Gabriel, Marzec Bianka, Nowicka Gabriela, Bykowski Antoni, Smolarek Filip, Trojanowska Natalia, Długopolska Julia, Mieszko Kolanowski.
Klasa III :
Kucharska Zuzanna, Kwiatkowska Laura, Kamińska Irmina, Kosut Michał, Grabowski Damian, Zięba Krzysztof, Szeląg Miłosz.
W starszych klasach świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe otrzymali:
Klasa IV:  Świadectwa z czerwonym paskiem
Orlikowski Oliwier 5,50
Chudzyńska Lena 5,33
Turalska Liliana 5,08
Jachnowiec Kaja 5,08
Kopczyńska Michalina 5,08
Łaba Łukasz 5,08
Niemczuk Kuba 5,00
Nawara Hubert 4,92
Puścian Szymon 4,83
Sobierajski Maciej 4,83

NAGRODA  KSIĄŻKOWA :
Bonisławski Hubert 4,58
Szulęcka Kornelia 4,58
Krauze Jagoda 4,50
Dłutek Kornelia 4,50
KLASA  V
Świadectwo z czerwonym paskiem:
Ludwiczak Hanna 5,23

NAGRODA  KSIĄŻKOWA:
Dutkiewicz  Błażej  4,62

KLASA  VI
Kowalczyk Maja 5,77
Leśniewski Filip 5,08
Serpina Izabela 4,92
KLASA  VII a
Szeląg Hanna 4,93
Smagieł Dominik 4,79
Nagroda książkowa:
Suska Julia 4,64
KLASA VII b
Niedziałek Paulina 5,57
Krakowiak Julian 4,77
Nagroda książkowa:
Chudzyńska Wiktoria 4,57
Gemborys Kornel 4,57

Uczniowie, którzy wyróżnili się najwyższą średnią w szkole:

Kowalczyk Maja - 5, 77, klasa VI
Aleksander Łoński – 5, 64, klasa VIII a
Niedziałek Paulina – 5, 57, klasa VII b

zostali także obdarowani cennymi nagrodami przez  naszego wieloletniego sponsora, Pana Piotra Panka, właściciela firmy Technika Betonowa w Biesiekierzu, za co serdecznie dziękujemy!
Wszystkie dzieci z Ukrainy, które uczyły się w naszej szkole w trzech oddziałach otrzymały z rąk swoich wychowawców zaświadczenie oraz pamiątkową książkę.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym!
Chcielibyśmy podziękować również Rodzicom naszych uczniów:
Państwu Edycie i Waldemarowi Girczys, Agacie i Konradowi Kosut, Kamili i Arkadiuszowi Krakowiak, Paniom: Agnieszce Żakowskiej, Elżbiecie Czarneckiej za bezinteresowną pomoc, wsparcie i działania na rzecz społeczności szkolnej.
Słowa podziękowań kierujemy także do Pani Grażyny Guzowskiej za pomoc w przygotowaniu szkoły do przyjęcia dzieci z Ukrainy.
Serdecznie dziękujemy również Pani Annie Bejnarowicz za podejmowanie inicjatyw wspierających uczniów i nauczycieli.
Podziękowania składamy także Państwu Zofii i Januszowi Jurewiczom oraz Przemysławowi Jurewiczowi za przekazanie kwiatów upiększających naszą szkolę.
Wyrażając swoją wdzięczność, wszystkim Państwu życzymy wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.
Naszym przyjaciołom z Ukrainy ślemy wyrazy sympatii i życzliwości życząc jednocześnie powodzenia i dobrego, spokojnego wypoczynku podczas wakacji. Było nam niezmiernie miło Was wszystkich poznać, na długo zapiszecie się w naszej pamięci.
Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku, słonecznych, bajecznych, kolorowych i bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia 1 września!