ZAKOŃCZENIE SZKOŁY PRZEZ UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

24 czerwca, w obecności zaproszonych gości: pana Andrzeja Leśniewicza wójta gminy Biesiekierz, pani Anny Bejnarowicz Przewodniczącej Rady Gminy, pani Grażyny Guzowskiej radnej Gminy Biesiekierz, pani Agnieszki Hryniewicz dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Biesiekierzu, pani Agnieszki Kolanowskiej dyrektor Gminnego Przedszkola w Parnowie, przedstawicieli rady rodziców, nauczycieli, rodziców odbyło się uroczyste zakończenie szkoły przez uczniów klas ósmych.

Po  przekazaniu sztandaru uczniom klas młodszych i ślubowaniu, ósmoklasiści zaprezentowali krótki program artystyczny przeplatany podziękowaniami dla pani dyrektor, pierwszych i obecnych wychowawców, wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły  za trud włożony w edukację, motywację do nauki i życzliwą atmosferę. Ósmoklasiści podziękowali także swoim rodzicom za wyrozumiałość i wspieranie w każdej sytuacji. Do każdych życzeń dołączone były piosenki w wykonaniu wszystkich uczniów obu klas, które wzbudzały wiele emocji, zwłaszcza wzruszające wykonanie piosenki Anny Jantar przez uczennicę 8a – Natalię Bałdygę.

Uczniowie wyróżniający się w nauce otrzymali z rąk pani dyrektor, wójta gminy, wychowawców oraz zaproszonych gości, świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe. Dodatkowo, dyrektor szkoły , wyróżnił specjalnymi statuetkami Prymusa Roku, uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie i zostali laureatami wojewódzkich konkursów z matematyki, historii i wos-u: Bartłomieja Smagła i Aleksandra Łońskiego. Doceniając talent wokalny i w podziękowaniu za dostarczane wrażenia muzyczne i artystyczne specjalną statuetkę otrzymała Natalia Bałdyga z 8a.

Podczas uroczystości nie zabrakło ciepłych i życzliwych słów skierowanych do absolwentów szkoły, wzruszeń, ale i uśmiechu.

Dziękujemy zaproszonym gościom,  rodzicom,  zwłaszcza pani Edycie Girczys i pani Agacie Kozak, pani Marcie Łabie za przepiękną dekorację oraz wszystkim zaangażowanym w ten niezwykły dzień.  Wam drodzy absolwenci życzymy wspaniałych wakacyjnych wrażeń oraz powodzenia na nowej drodze edukacyjnej. Jesteśmy z Was wszyscy dumni i na pewno na długo pozostaniecie w naszej pamięci.

Wychowawczynie 8a i 8b