PLEBISCYT GK24 NA SZKOŁĘ ROKU 2021 – NAJLEPSI W POWIECIE KOSZALIŃSKIM

Drodzy Rodzice, kochani Uczniowie i Przyjaciele Szkoły

Nasza szkoła została wybrana najlepszą szkołą w powiecie koszalińskim w plebiscycie Głosu Koszalińskiego i Szczecińskiego. Awansowaliśmy do wielkiego finału najlepszej szkoły w województwie zachodniopomorskim.

Wielki finał i głosowanie będzie trwać do 14 grudnia do godz.21:30.

Już zostaliśmy przez Was docenienie i wygraliśmy cenne nagrody, dzięki Wam mamy szanse zostać najlepszą szkołą w województwie.

Głosować można wysyłając sms na nr 72355 o treści SKN.210 lub

To dzięki oddanym już głosom otrzymaliśmy tytuł najlepszej szkoły w powiecie, mamy duże szanse otrzymać tytuł Szkoły Roku 2021 w województwie. To bardzo duże wyróżnienie, ale jednocześnie duża motywacja do jeszcze większego działania.

Grono Pedagogiczne wraz z Dyrektorem dziękuje za zaufanie, wiarę w naszą pracę oraz wszystkie oddane głosy i liczymy na następne.

Dyrektor Szkoły, Roksana Kaczmarek – Cichosz

wraz z Gronem Pedagogicznym

i pracownikami szkoły

WALCZYMY O FINAŁ  I PROSIMY O GŁOSY!

Nasz szkoła przechodzi ciągłe zmiany. Od wizualnych po technologiczne i ekologiczne. W przeciągu ostatniego roku powstała nowa sala terapeutyczna, kącik relaksu w bibliotece, przeprowadzono remont szatni i wyposażono w szafki oddziały V-VIII. Przeszliśmy również modernizację pracowni informatycznej, która  wyposażona została w 14 nowoczesnych laptopów, trzy roboty LOFI i podłączona do sieci OSE.

Klasy edukacji wczesnoszkolnej wyposażyliśmy w nowoczesne monitory interaktywne, a bibliotekę w projektor krótkoogniskowy oraz tablicę multimedialną.

Wszyscy dbamy o bezpieczeństwo naszych uczniów i troszczymy się o ich zdrowie, kondycje fizyczną i psychiczną. To właśnie dlatego zatrudniony został w szkole psycholog, z pomocy którego korzystają uczniowie, rodzice i wychowawcy. Wszystko po to, aby "iść z duchem czasu", podnosić poziom edukacji, ale i inspirować nasze dzieciaki.

Wnioskujemy z kolejnymi projektami o dofinansowanie, właśnie jesteśmy na etapie realizacji projektu „Laboratoria przyszłości”, a to nie koniec, bo planów na rozwój szkoły mamy wiele.

Chcemy być dla naszych uczniów nie tylko pedagogami, ale i aktywatorami dlatego włączamy dzieci do wielu projektów i akcji: wolontariatu, prozdrowotne, zawody sportowe, innowacje z kodowaniem, itd.

Tylko w ubiegłym roku realizowane były aż trzy projekty: Super Koderzy, Mega Misja, Pho3nix dzięki którym pozyskaliśmy pomoce dydaktyczne dla szkoły i uczniów.

Stawiamy na nowoczesność, ale i cenimy sobie rodzinny klimat naszej placówki.

Prosimy o głosy. Z pewnością będzie to motywujące dla nas i naszych uczniów!

Głos można oddać klikając w poniższy link:

Dziękujemy!