ŚWIĄTECZNE KARTKI OD 7A

W dniu 9 grudnia 2021 r. klasa 7a własnoręcznie, na godzinie z wychowawcą wykonała kartki świąteczne dla małych pacjentów ze szpitalnego oddziału hematoonkologicznego w Warszawie.

Pomysłodawcą akcji, mającej wywołać uśmiech na małych twarzyczkach jest Fundacja DKMS. Akcja ma uczyć empatii i wrażliwości na drugiego człowieka, zwłaszcza tak małego a już życiowo doświadczonego. Kartki wyszły piękne bo uczniowie włożyli w to serce i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że tymi kartkami choć trochę wywołamy radość w małych serduszkach. Pamiętajmy, że im więcej dobra dajemy tym więcej go dostajemy.

Dorota Klekocka