SKARPETY OD ŚWIĘTEGO

6 grudnia 2021 Chcielibyśmy podzielić się z wszystkimi radością, jaka nas dziś spotkała.

Wiedzieliśmy, iż 6 grudnia  należy do dni niezwykłych i nie zawiedliśmy się. Już po wejściu do klasy okazało się, że pod naszą choinką stoją śliczne paczuszki. Zerkaliśmy na nie co chwilę podczas lekcji zastanawiając się, co też w nich się kryje? Jednak lekcje z Mikołajem jako tematem przewodnim przyciągnęły naszą uwagę. Czytaliśmy o świętym, pisaliśmy o Nim, wykonywaliśmy prace w Kalendarzu Adwentowym, aż wreszcie nadszedł czas na rozpakowanie prezentów! Okazało się, że wszyscy dostaliśmy między innymi  piękne, ciepłe skarpety. Bardzo nas to zaskoczyło, ale i ucieszyło! Od razu je wszyscy nałożyliśmy . Nie zabrakło dziś także długo wyczekiwanego gościa – samego Świętego Mikołaja, który obdarował nas słodyczami. To był wyjątkowy dzień, zapowiedź nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia… Pięknie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za wszystkie cudowne prezenty! – Uczniowie klasy II a wraz z wychowawczynią.