REALIZACJA PROJEKTU MEGAMISJA - PSOTNIKOWA PRZYJAŹŃ I NOWE MEDIA

Dnia 24 listopada 2021 roku uczniowie w ramach realizacji projektu MegaMisja uczestniczyli w zajęciach warsztatowych mających na celu uporządkowanie wiadomości dotyczących przyjaźni, co jest w niej ważne - możliwość uzyskania pomocy, oparcie w trudnych sytuacjach, zaufanie, wspólne przygody itp.

Pierwszym zadaniem było pokonanie toru przeszkód, gdzie jedno z uczniów miało zamknięte oczy drugie natomiast wcieliło się w rolę przewodnika. Wspólnie mieli do pokonania drogę przez bagna i zarośla. Po pokonaniu drogi uczniowie opowiadali o swoich uczuciach, czy umieli zaufać drugiej osobie, jak się czuli oraz czy dana osoba będąca przewodnikiem udzieliła wsparcia. W kolejnym kroku uczniowie wykonali pracę przestrzenną przedstawiającą spędzanie czasu wraz z przyjaciółmi. Na zakończenie stworzyli Psotnika.