POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

25 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie Szkoły Podstawowej przez kl.8.

Swoją obecnością zaszczycili nas: p. Andrzej Leśniewicz- wójt Gminy Biesiekierz, p. Agnieszka Hryniewicz-dyrektor Biblioteki Gminnej w Biesiekierzu, p.Agnieszka Kolanowska- dyrektor Przedszkola Gminnego w Parnowie oraz p. Agnieszka Borzęcka- sołtys Kotłowa. Po przekazaniu sztandaru klasie 7 i odśpiewaniu hymnu państwowgo piękne słowa skierowali do młodzieży pan wójt, pani dyrektor Agnieszka Hryniewicz oraz pani dyrektor Roksana Kaczmarek-Cichosz. Pan wójt wraz z panią dyrektor A. Hryniewicz podarowali uczniom długopisy z przesłaniem "Świat stoi przed wami otworem" oraz wręczyli pamiątkowe tarcze. Świadectwa i nagrody wręczała wychowawczyni pani Katarzyna Szczepanik i pani dyrektor. Statuetkę dla najlepszego absolwenta "Prymus roku 2020/2021" otrzymała Julia Paszkowska, która uzyskała średnią 5,3. Świadectwa z czerwonym paskiem otrzymali również:
Michał Matuszak 5,0
Martyna Leśniewska 4,9
Agnieszka Długopolska 4,8
Bardzo dobre wyniki w nauce uzyskali również: David Stasiak, Michał Krajewski, Patrycja Rybak i Adam Kuczyński.
Grono pedagogiczne wyróżniło oprócz tego Kacpra Skrundźia, który w ostatniej klasie znacznie podniósł swoją motywację do nauki i zaangażowanie, i jako niezwykły przykład samodoskonalenia może być wzorem dla innych. Gratulujemy wszystkim życząc dalszych sukcesów i pogłębiania zdobytej wiedzy w dalszej edukacji. W tym dniu pani dyrektor podziękowała również pani Małgorzacie Kuczyńskiej, która po wielu pracowitych latach zrezygnowała z pełnienia funkcji przewodniczącej rady rodziców. Pożegnanie z absolwentami zakończyło się prezentacją, niespodzianką od wychowawczyni, dzięki której młodzież mogła cofnąć się w czasie i powspominać chwile spędzone razem przez ostatnie 8 lat. Bardzo dziękujemy panu Leszkowi Piotrowiczowi, który czuwał nad oprawą muzyczną. A wam, drodzy absolwenci, życzymy odnalezienia w nowych szkołach serdecznych przyjaciół, spotkania życzliwych nauczycieli oraz udanych wakacji! Niech nasza szkoła na zawsze pozostanie w waszych sercach jako miejsce, z którego wyruszacie w świat. A więc w drogę, powodzenia! Czas rozwinąć skrzydła!
Katarzyna Szczepanik