PODSUMOWANIE TYGODNIA PROMOCJI ZDROWIA I ZDROWYCH NAWYKÓW WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY

Jednym z końcowych działań w ramach projektu było stworzenie plakatów na temat różnych uzależnień.

Uczniowie klas 4-7 pracowali w grupach  na lekcjach plastyki  i techniki. Ich ciekawe pomysły znalazły ujście w pracach plastycznych. Każdy plakat był niepowtarzalny i kreatywnie ukazywał  problem uzależnień współczesnego społeczeństwa. Skupiono się na alkoholizmie, nikotynizmie, hazardzie, zakupoholizmie, uzależnieniu od telefonu, komputera i jedzenia. Uczniowie wiele się nauczyli , a przy tym i świetnie bawili. Działania w ramach projektu bardzo im się podobały, bo były różnorodne i ciekawe, dawały możliwość integracji i zadowolenie ze wspólnej pracy.