KOLOROWY DZIEŃ DZECKA teraz relacja z klas IV-VIII ;-)

1 czerwca 2021r. W naszej szkole odbyły się wyjątkowe obchody Dnia Dziecka. Każdy znalazł coś dla siebie: od przeciągania liny, wyścigów w workach, rzutów do celu, do meczu siatkówki nauczycieli z uczniami, który wzbudził bardzo dużo emocji.

W przerwie między rozgrywkami sportowymi, dzięki niezawodnej Radzie Rodziców, dzieci mogły schłodzić się napojami i skosztować popcornu, który zrobił furorę. Dużą frajdą okazało się także malowanie twarzy, wróżby  oraz szkolny festiwal kolorów z  wykorzystaniem Holi Powder.

Po tak długiej przerwie dzieci były bardzo spragnione wspólnych zabaw na świeżym powietrzu, dlatego bez względu na wyniki konkurencji, uśmiech nie znikał z ich twarzy.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy organizacji przedsięwzięcia, przede wszystkim rodzicom oraz cichym sponsorom naszych działań.

Wasz poświęcony czas, otwarte serca i dobre słowo były najlepszymi prezentami dla dzieci tego dnia.

"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie". Julian Ejsmond