DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

1 czerwca 2021 na długo zapadnie w pamięć tak uczniom, jak i nauczycielom i rodzicom.

Tyle radosnych głosów , śmiechu, pisku i barw nie było tu od bardzo dawna. Cała społeczność szkolna pławiąc się w pięknym słońcu oddawała się zabawie, spędzając wreszcie ze sobą czas. Do uczniów klas I-III przybyli kolorowi i bardzo sympatyczni goście - Klauni Kulki. Śmiesznym dialogom, tańcom, konkursom nie było końca. Nie zabrakło także konkurencji z balonami, także z tymi z wodą (!) oraz wielkich, tęczowych baniek mydlanych. Aby nikomu nie zabrakło w tym dniu energii Rada Rodziców przygotowała poczęstunek na miarę dzisiejszego święta. Soki owocowe, popcorn i lody, wywołały ogromne uśmiechy na kolorowych twarzach dzieci, które chwilę wcześniej szalały w niezliczonych barwach holi powder. Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom za poczęstunek i pomoc w organizacji imprezy.