DZIEŃ KOTA W NASZEJ SZKOLE

17 lutego 2021r. kolejny raz obchodziliśmy Dzień Kota. W tym roku w mniejszym gronie, bo wśród najmłodszych klas. To właśnie dla nich wykonana została dekoracja korytarza i przygotowana galeria zdjęć „kocich przyjaciół”.

Zdjęcia do kociej galerii bardzo licznie przyniesione zostały przez uczniów.  Panie wychowawczynie przygotowały materiały do wykonania prac plastycznych z wizerunkiem kotka, które następnie zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu. Dekoracja korytarza zawierała małą zagadkę dla "bystrzaka" :-). Uczniowie musieli znaleźć różnice w wywieszonych kocich cieniach. To zadanie okazało się bardzo łatwe dla Naszych milusińskich:-). Wszyscy szybko znaleźli innego kotka. Klasa III zmierzyła się z wyzwaniem przygotowanym przez Panią Jolę. Wyzwanie o dużym stopniu trudności, bo uczniowie wykonywali prace z kodowaniem. Oczywiście wszyscy świetnie sobie poradzili :-) . To był dzień pełen atrakcji.