SPEKTAKL "ADONIS MA GOŚCIA"

26 stycznia 2021r. W dniu 26 stycznia 2021 roku uczniowie klas I- III uczestniczyli w spektaklu teatralnym on-line oglądając na żywo transmisję z Teatru im. A. Sewruka w Elblągu.

Każda klasa w swojej sali lekcyjnej  śledziła przemianę głównego bohatera  spektaklu zatytułowanego „Adonis ma gościa”. Spotkanie papugi o imieniu Adonis i wrony o imieniu Węgiel odmieniło życie każdego z nich. Połączyły ich marzenia o wolności, którą dzięki wsparciu i przyjaźni zdobyli. Historia , którą poznaliśmy była niezwykle mądra i pouczająca. Pokazała nam jak ważna w życiu jest przyjaźń, która pozwala osiągnąć wielkie cele, tolerancja, która jest drogą do prawdziwej przyjaźni.