RUSZYLIŚMY Z PROGRAMEM #SUPERKODERZY

30 września 2020 r. Ruszyliśmy z programem #SuperKoderzy Embarassed

Zaprosimy roboty do naszej szkoły. Śrubka po śrubce zainstalujemy czujniki i je zaprogramujemy, bo robotyka to frajda!!!Program rozwija kreatywność, umiejętność logicznego myślenia i pracy w zespole. Na zajęciach dzieci uczą się kodowania, składają samodzielnie i programują roboty. Każda placówka, która przystąpiła do programu dostaje dofinansowanie na zakup sprzętów multimedialnych.W tym roku szkolnym realizujemy program edukacyjny #SuperKoderzy, do którego zaprosiła nas Fundacja Orange. Jest to program zajęć dla dzieci ze szkół podstawowych, opracowany zgodnie z podstawą programową. Do realizacji tego programu zaprosiłyśmy dwunastu uczniów z naszej szkoły. Są to uczniowie z klasy 5, 6a i 6b.

Koordynatorki projektu:

Roksana Kaczmarek- Cichosz