RUSZYLIŚMY Z PRZYGOTOWANIAMI DO "KOLOROWEGO PODWÓRKA"

19 września 2020 r. Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity. Od samego rana przygotowywaliśmy polbruk do malowania. Pogoda nam sprzyjała i prace porządkowo-przygotowujące możemy uznać za zakończone ????.

To dopiero pierwszy etap prac. Panowie bardzo się starali i efekty naszych zmagań z zanieczyszczonym polbrukiem są oszałamiające. Może następnym razem pojawi się więcej chętnych rodziców do pomocy. Bardzo dziękujemy Pawłowi Kuczyńskiemu, Małgorzacie Kuczyńskiej, Marcinowi Podolskiemu, Konradowi Kosut, Edycie Girczys. Zapraszamy każdego, kto chce uczestniczyć w tych działaniach do współpracy. Można również dokonać wpłaty na ten cel na konto rady rodziców z dopiskiem "Kolorowe podwórko". A oto piękny czyściutki chodnik w galerii zdjęć :-)

wz. Roksana Kaczmarek - Cichosz