ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W dniu 26 czerwca 2020 roku odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego. Panująca pandemia nie pozwoliła spotkać się naszej szkolnej wspólnocie, by wspólnie celebrować uczniowskie sukcesy. W tym roku każda z klas odbierała świadectwa indywidualnie w swoich klasach, bądź na placu przed szkołą.

I choć okoliczności były tak odmienne, to uczucie wzruszenia, radości, a przede wszystkim tęsknoty za szkołą pozostały te same, a nawet stały się silniejsze.

Szczególne wzruszenia towarzyszyły klasie trzeciej i ósmej, które żegnały się ze swoimi wychowawczyniami rozpoczynając nowy etap w swoim szkolnym życiu.

Jesteśmy dumni z naszych, wspaniałych uczniów. Cały rok wytrwale pracowali, odnaleźli się w nowej rzeczywistości, jaką zgotowało nam życie. Gratulujemy Wam postępów w nauce, sukcesów i życzymy powodzenia w następnym roku szkolnym.

Uczniowie, którzy zdobyli najlepsze wyniki w nauce

1. Maja Kowalczyk z klasy IV, uzyskała średnią 5, 67

2. Bartłomiej Smagieł z klasy VIb, uzyskał średnią 5, 54

3.Hanna Szeląg z klasy Va , uzyskała średnią 5,46

3. Aleksander łoński z klasy VIa, uzyskał średnią 5,46

zostali obdarowani przez Prezesa Firmy Technika Betonowa w  Biesiekierzu, Pana Piotra Panka wspaniałymi nagrodami - elektrycznymi hulajnogami oraz głośnikami bezprzewodowymi! Bardzo serdecznie dziękujemy, a uczniom gratulujemy!

Pani Dyrektor oraz całe grono pedagogiczne pragnie serdecznie podziękować naszym, wspaniałym Rodzicom za współpracę podczas całego roku szkolnego i włożony ogromny wysiłek w tych trudnych miesiącach nauczania na odległość. Serdecznie Państwu dziękujemy!

Wszystkim życzymy udanych, bezpiecznych, radosnych i pełnych słońca wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!